HĽADÁME ADMINISTRATÍVNO - OBCHODNÚ SILU S MAĎARSKÝM JAZYKOM!

Lokalita Trenčianský kraj
Publikované 18 dňami
Kontakt Bacová Michala
Ref. Č. 5-13-25016

Popis Práce

Viete plynule komunikovať po maďarsky?
Baví Vás práca s ľuďmi a administratíva?
Ste usmievavý, dynamický a príjemný človek?
Viete pracovať samostatne a chcete mať široký záber kompetencií?

Možno hľadáme práve Vás!

Využite príležitosť stať sa súčasťou malého tímu nášho klienta na pozícii ADMINISTRATÍVNO - OBCHODNÉHO PRACOVNÍKA!

Náplň práce:

  • Spravovanie e-shopu pre maďarský trh
  • Denná komunikácia s maďarsky hovoriacimi zákazníkmi - mailom, telefonicky
  • Preklady zo slovenčiny do maďarčiny
  • Vybavovanie objednávok, zabezpečovanie prepravy
  • Vybavovanie reklamácií a servisných úkonov
  • Komunikácia s dodávateľmi, sledovanie priebehu dodávok sortimentu
  • Skladové hospodárstvo
  • Fakturácia
  • Tvorba reklamných článkov
  • Aktívne vyhľadávanie nových zákazníkov
  • Príprava podkladov pre účtovníčku

Nenechajte sa vydesiť šírkou zodpovedností, ktoré Vám táto pozícia prinesie. Veľký kompetenčný záber + schopnosť multitaskingu, ktoré tu môžete nadobudnúť, sú prínosom pre súkromný aj pracovný život - čoho som, ako bývalý zamestnanec tohto zamestnávateľa, živým príkladom.

Požiadavky

Ideálny kandidát má:
  • plynulú znalosť maďarčiny
  • skúsenosti v administratíve, obchode
  • flexibilitu a ochotu sa učiť
  • otvorený, priateľský a zodpovedný prístup

Spoločnosť ponúka atraktívne zamestnanecké výhody, neformálne pracovné prostredie a priestor pre uplatnenie vlastných nápadov, schopností a iniciatívy.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=obchod-a-marketing

Obchod a marketing | HR a kancelářské služby | Kancelářské služby | Obchod | Asistent / asistentka | Office manažér | Recepčná | Obchodný zástupca | Junior | Výkonná | Back office | Administration