Hľadá sa skúsený špecialista reportingu – sleduj ceny po celom svete!

Lokalita Bratislava
Publikované 9 dňami
Kontakt Šostáková Daniela
Ref. Č. 1-26-32676

Hľadáme skúseného špecialistu reportingu s anglickým jazykom! Chceš pozorovať zmeny cien na produkty vo svete? Ak máš rád výzvy, dobre zvládaš stres a už dávno ti reporty nerobia problém, hľadáme teba!
Náplň práce:

  • Budeš reportovať ceny vo svete a ich vývoj
  • Práca v systéme SAP a Excel, kde si budeš sťahovať reporty z iných oddelení a následne analyzovať dáta.
  • Budeš v anglickom jazyku prezentovať a odôvodňovať na základe reportov prečo sa ceny zdvíhali alebo naopak klesali v jednotlivých krajinách

Požiadavky

Čo od teba očakávame:
  • Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
  • Ročná prax v danej oblasti
  • Samostatnosť, zameranosť na detaily, analytické myslenie a dobré komunikačné schopnosti
  • Vieš pracovať v programe EXCEL na pokročilej úrovni
  • Znalosť PowerBi a VBA

Benefity

Benefity:
  • 13. plat
  • Referral bonus
  • 5 sick days
  • Home office
  • Extra príspevok na stravné lístky
  • Bezplatné členstvo v 2 telocvičniach v Bratislave
  • Možnosť relokačného bonusu

Business Support Center | Stavebníctvo | Engineering | Administratíva | Zákaznícky servis | Finance | Špecialista | Referent | Administratívny pracovník | Operátor | Vymáhač pohľadávok | Obchodný zástupca | Pracovník technickej podpory | Telefonický predajca | Analytik | Účtovník | Fakturant | Asistent / asistentka | Nákupca | Projektant | Koordinátor | Kreslič | Investor | Manažér | Dozor | Inžinier | Absolvent | Manažér klúčových klientov | Plánovač | Programátor | Procesný inžinier | Reprezentant / zástupca | Spracovania dát | Excel | Reportovanie | Visual Basic | Kontingenčné tabuľky | Senior | SAP | Financial analyst