pripája sa...

Hľadá sa Právnik pre Obchodné zmluvy - Contract Advisor

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 1 300 - 2 000 EUR
Publikované 2 mesiacmi
Kontakt Pethövá Stanislava
Ref. Č. 1-12-32788

Popis Práce

Do medzinárodnej spoločnosti hľadáme šikovného právnika.

Vašou pracovnou náplňou bude:

  • práca v medzinárodnom tíme
  • zodpovednosť za globálne zmluvy
  • vyjednávanie právnych podmienok s dodávateľmi
  • zodpovednosť za uzatváranie, kontrolu, aktualizáciu zmlúv
  • Participácia na projektoch týkajúcich sa manažmentu zmlúv, procesov a interných systémov
  • Poskytovanie odborného právneho poradenstva v oblasti zmluvnej agendy
  • Práca v internom systéme

Nástup: ASAP

Požiadavky

Úspešný kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:
  • Plynutá úroveň anglického jazyka úroveň B2/ C1
  • VŠ právnické vzdelanie
  • Min. 2 roky pracovných skúseností s obchodnou zmluvnou dokumentáciou
  • Výborné komunikačné schopnosti
  • Schopnosť pracovať v tíme a s rôznymi internými systémami
  • Flexiibilita a schopnosť prispôsobiť sa dynamickému prostrediu v medzinárodnom korporáte

Benefity

Spoločnosť ponúka tieto benefity:
  • Flexibilný pracovný čas
  • Možnosť home office po dohode s nadriadeným
  • Stravné lístky plne hradené zamestnávateľom
  • Zvýhodnený vstup do fitness centra - priamo v budove zamestnávateľa
  • Využívanie kaviarne - priamo v budove zamestnávateľa
  • Teambuildingové aktivity

HR a kancelářské služby | Business Support Center | Právo | Administratíva | Právnik | Špecialista | Podnikové | Lawyer