pripája sa...

Hľadá sa HR ŠPECIALISTA na Zákonník práce a odmeňovanie

Lokalita Skalica
Platové ohodnotenie 1 500 - 2 000 EUR
Publikované 11 dňami
Kontakt Pethövá Stanislava
Ref. Č. 1-12-32888

Nechcete byť súčasťou veľkého kolosu, ale vyhľadávate skôr priateľské neformálne prostredie medzinárodnej výrobnej spoločnosti? Ovládate slovenský zákonník práce a odpovede na otázky: koľko mám dovolenky, ako je preplácaná PN-ka, čo znamená toto v mojej zmluve, aké máme benefity a pod. odpovedáte bez zaváhania? Pripravovali ste už podklady pre mzdy, komunikovali so zdravotnou a sociálnou poisťovňou?

Vašou pracovnou náplňou bude:

  • administrácia mzdovej agendy a prípravu podkladov pre mzdy
  • skvelá orientácia v Zákonníku práce -podpora a poradenstvo zamestnancom v otázkach HR agendy (dovolenky, priepustky a pod.)
  • schopnosť rozanalyzovať, zlepšiť a upraviť existujúce pracovné zmluvy
  • podieľať sa na nastavení dochádzkového systému, následne jeho udržiavanie, koordinácia a analýza dochádzky zamestnancov
  • podpora pri vytváraní odmeňovacie systému
  • podpora pri spracovávaní miezd
  • podpora pri implementácii HR stratégie
  • podpora pri zavádzani interných smerníc a procesov

Požiadavky

Úspešný kandidát by mal mať:
  • skúsenosti v oblasti HR
  • výbornú znalosť zákonníka práce
  • samostatnoť, inovatívnosť
  • chuť učiť sa a priložiť ruku k dielu
  • zodpovednosť, otvorenosť

HR a kancelářské služby | HR | Špecialista | Nábor | Poradenstvo | Tréning | Vzdelávanie a rozvoj | HR Specialist