pripája sa...

HĽADÁ SA HLAVNÝ ÚČTOVNÍK!

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 1 000 - 1 600 EUR/mes.
Publikované 17 hodinami
Kontakt Kažimírová Kristína
Ref. Č. 1-11-30597

Popis Práce

Máte už skúsenosti s účtovaním a radi by ste rástli vyššie?

Čo bude Vašou dennou náplňou?

  • Príprava zápisov v účtovnej knihe
  • Zaznamenávanie bankových výpisov
  • Spolupráca s bankami a podpora v účtovníctve
  • Nezávisle a proaktívne opravovanie položiek na účtoch
  • Mesačné uzávierky

Požiadavky

  • Anglický jazyk pokročilý B2
  • SŠ / VŠ ekonomického zamerania
  • Minimálne 1 rok skúseností v účtovníctve
  • Pokročilá znalosť MS Office ( Word, Excel, PowerPoint)
  • Znalosť SAP výhodou

Benefity

  • Práca v medzinárodnej spoločnosti
  • Motivujúce finančné ohodnotenie
  • Možnosti profesionálneho rastu
  • Odborné a jazykové vzdelávanie
  • Zaujímavý sociálny program
  • 13. plat

Finance a bankovníctvo a investície | Účtovníctvo | Bankovníctvo | Účtovník | Bankár | Analytik | Záväzky | Pohľadávky | Správa aktív | Komplexný | Externý | Majetok | Hlavná kniha | IFRS | Implementácia | Zlepšovanie | Nepriame dane | Medzipodnikové | Fakturácia | Junior | Interný | Proces | Senior | Centrá zdieľaných služieb | Dph | Reportovanie | Finance accountant