pripája sa...

Hľadá sa FINANČNÝ RIADITEĽ do SRBSKA!

Lokalita Trenčín
Platové ohodnotenie 3 000 - 4 000 EUR/mes.
Publikované 5 mesiacmi
Kontakt Otrusina Michaela
Ref. Č. 5-11-29465

Náš klient - pôsobiaci v segmente obranného a civilného strojárskeho priemyslu - hľadá kvalifikovaného a skúseného uchádzača na pozíciu FINANČNÝ RIADITEĽ pre závod v SRBSKU.

Vašou náplňou práce bude:

  • Imeplementovať finančnú stratégiu zahraničnej pobočky v rámci skupiny.
  • Plánovanie, kontrola a riadenie finančných tokov
  • Komunikácia s finančnými inštitúciami
  • Motivácia, koordinácia a vedenie zamestnancov
  • Reporting
  • Cash flow

Požiadavky

Uvítame kandidátov, ktorí spĺňajú nasledujúce požiadavky:
  • VŠ vzdelanie ekonomického smeru
  • Prax vo výrobnej spoločnosti na obdobnej pozícii
  • Aktívna znalosť anglického jazyka
  • Schopnosť pracovať v tíme
  • Zodpovednosť a samostatnosť
  • Analytické myslenie
  • Strategické myslenie a organizačné schopnosti

Benefity

Zaujímavý sociálny program
Flexibilný pracovný čas
Možnosť sebarealizácie

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/financie-bankovnictvo-a-uctovnictvo/

Finance a bankovníctvo a investície | Kontroling | Kontrolór | Senior | SAP | Výroba | Komplexný | IFRS | Financial director / manager