pripája sa...

HELPDESK TEAM LEADER S NEMECKÝM JAZYKOM

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 1 400 - 1 700 EUR
Publikované 2 dňami
Kontakt Medzihradská Simona
Ref. Č. 1-26-31129

Máte už skúsenosť z oblasti technickej podpory a chceli by ste sa posunúť na team leadra? Táto pozícia Vám to ponúka!

A čo bude Vašou náplňou práce?

  • Vedenie a rozvoj tímu technickej podpory
  • Sledovanie KPIs a pomoc pri dosiahnutí daných cieľov jednotlivcov
  • Motivácia tímu
  • Kontrola správnosti vyriešených prípadov
  • Podpora ostatných tímov v prípade potreby

Požiadavky

Požiadavky na vhodného kandidáta:
  • Minimálne 2 roky skúseností v oblasti technickej podpory
  • Pokročilá úroveň anglického a nemeckého jazyka na úrovni minimálne C1
  • Skúsenosť s vedením tímu je výhodou
  • Kreativita, tímovosť, silné komunikačné vlastnosti

Spoločnosť ponúka benefity ako napríklad "gaming room", extra dni voľna a iné.

Business Support Center | Zákaznícky servis | Administratíva | Pracovník technickej podpory | Špecialista | Senior | Help Desk Technician