pripája sa...

HELPDESK POZÍCIA V RÁMCI ÚČTOVNÍCTVA

Lokalita Bratislavský kraj
Platové ohodnotenie 1 000 - 1 200 EUR/mes.
Publikované 5 mesiacmi
Kontakt Zaťko Martin
Ref. Č. 22500

Hľadáme šikovných a zodpovedných ľudí s motiváciou začať kariéru vo financiách v medzinárodnej spoločnosti.

Vaša pracovná náplň:

  • Komunikácia s klientmi ohľadne fakturácie, bankových potvrdení a platobných procesov
  • Riešenie problémových situácií a spolupráca s internými oddeleniami
  • Príležitostné ad hoc úlohy
  • Analýza dodávateľských účtov
  • Manuálne zadávanie platobných príkazov v urgentných situáciách

Požiadavky

Úspešný kandidát spĺňa:
  • vzdelanie v oblasti financií
  • predošlá skúsenosť v rámci administratívy a fakturácie
  • plynulé ovládanie anglického jazyka
  • rozvinuté komunikačné zručnosti
  • dôslednosť a zodpovednosť

Benefity

Spoločnosť ponúka:
  • garantovaný 13. plat
  • možnosť kariérneho rastu, tréningové aktivity
  • jazykové kurzy
  • príspevky rôzneho charakteru

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/financie-bankovnictvo-a-uctovnictvo/

Business Support Center | Finance a bankovníctvo a investície | Zákaznícky servis | Účtovníctvo | Špecialista |