pripája sa...

HEAD OF REPORTING AND ACCOUNTING

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 2 400 - 4 000 EUR
Publikované 6 dňami
Kontakt Kažimírová Kristína
Ref. Č. 1-11-31479

Pracovná príležitosť pre skúseného tím lídra alebo manažéra/ku z oblasti financií, ktorý/á nemá problém s komunikáciou a prezentovaním v anglickom jazyku.

Náplň práce zahŕňa:

  • Štatutárny reporting pre pridelené entity ako aj reporting a prezentácie pre vyšší manažment a CFO
  • Dohľad nad externým auditom a hlavná kontaktná osoba pre interný aj externý audit
  • Vedenie a rozvoj tímu reportingových špecialistov
  • Zodpovednosť za presnosť a včasnosť výsledkov tímu
  • Zodpovednosť za dodržiavanie lokálnych a interných nariadení

Požiadavky

Požiadavky na vhodného kandidáta:
  • Minimálne 7 rokov skúseností s vedením ľudí v oblasti účtovníctva, auditu a pod.
  • Ovládanie US GAAP alebo IFRS je podmienkou
  • Bezproblémová a plynulá komunikácia v anglickom jazyku
  • Schopnosť rýchlo sa učiť, výborné prezentačné a komunikačné schopnosti

Spoločnosť ponúka širokú škálu finančných aj nefinančných benefitov, ktoré budú prezentované samotnou spoločnosťou na osobnom pohovore.

Finance a bankovníctvo a investície | Účtovníctvo | Audit | Kontroling | Manažment | Účtovník | Manažér | Vedúci tímu | Audítor | Kontrolór | Riaditeľ | US GAAP | Senior | Centrá zdieľaných služieb | IFRS | Hlavný | Hlavná kniha | Komplexný | ACCA | BIG 4 | Team Manager