pripája sa...

Head of category management

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 3 000 - 3 500 EUR/mes.
Publikované 13 dňami
Kontakt Fidrichová Veronika
Ref. Č. 1-30-30481

Ak hľadáte jedinečné spojenie nákupu, marketingu a vedenie tímu 15 ľudí v oblasti retailu, máme pre Vás exkluzívnu pozíciu Head of category management pre čerstvé potraviny.

Vašou náplňou práce bude:

  • Zodpovedať za plánovanie, stanovenie a plnenie daných cieľov v súčinnosti s Riaditeľom nákupu na základe odsúhlasenej stratégie
  • Dohliadať a zodpovedať za sortimentnú skladbu a cenotvorbu definovanú Riaditeľom nákupu na úrovni kategórii zvereného oddelenia
  • Spolupracovať s Riaditeľom nákupu na príprave marketingovej a cenovej stratégie
  • Definovať ciele pre vyjednávací proces s dodávateľmi
  • Zodpovedať za vyjednanie zmluvných podmienok spolupráce s dodávateľmi v rámci zvereného oddelenia
  • Navrhovať riešenia optimalizácie zásob/mŕtvych zásob/ a obrátky zásob
  • Sledovať a vyhodnocovať trhové trendy, trhové podiely a konkurenciu
  • Viesť a rozvíjať ľudí zvereného oddelenia a podporovať tímové prostredie vzájomnej spolupráce
  • Nastavenie a implementácia interných procesov a reportingu
  • Zabezpečovať plnenie firemných smerníc a procedúr

Požiadavky

Úspešný kandidát by mal mať:
  • Skúsenosť s prácou v retailovej spoločnost
  • Skúsenosť s vedením tímu cca 10 ľudí
  • Výborné organizačné a kominikačné schopnosti, vyjednávacie zručnosti
  • Aktívny prístup k práci
  • Rozhodnosť, samostatnosť, flexibilitu, schopnosť odolávať stresu

Benefity

  • Služobná auto aj na súkromné účely
  • Individuálne ročné bonusy
  • Lokálne domáce prostredie/SK spoločnosť
  • Možnosť nastaviť si vlastné prostredie, nebudete mať všetko nalinkované, práce naopak, spoločnosť je veľmi otvorená novým a inovatívnym nápadom
  • Zameranie na kvalitu, nie na kvantitu

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?utm_source=email

Obchod a marketing | Marketing | Obchod | Manažér | Kategórie | Maloobchod | Category Manager