Governance v oblasti financií

Trvalý pracovný pomer
Mzda
1 700 - 2 200 €
Ref. Č.
1-7-39420
Popis práce

Náplňou práce na danej pracovnej pozícií bude nasledovné:

  • Sledovanie AP end-to-end procesu
  • Implementácia a zlepšovanie procesov
  • Príprava a podpora risk assessment
  • Príprava reportov týkajúcich sa finančného rizika
  • Tvorba procesných dokumentácií a procesných máp
  • Komunikácia s interným a externým auditom
  • Podpora pri preberaní biznisu v rámci AP, nastavovanie systémov a jednotlivých procesov
  • Rekonsiliácia BS účtov
  • Práca s podvodmi, aj v online prostredí
Požiadavky

Radi Vás na pozíciu zvážime, ak spĺňate nasledovné požiadavky:

  • Minimálne 3 - 5 rokov skúseností v oblasti interného/externého auditu, consultancy, risk assessment, AML či skríningu rizika
  • Skúsenosť s prácou v SSC alebo nadnárodnej spoločnosti
  • Znalosť anglického jazyka na úrovni C1
  • Pokročilá znalosť MS Office (Excel, Word, Power Point)
  • Skúsenosť so zlepšovaním procesov
Benefity

Spoločnosť ponúka nasledovné benefity:

  • garantovaný 13.sty plat
  • príspevok do 3. piliera
  • 5 dní dovolenky navyše
  • príspevok na stravovanie

A mnoho ďalších, ktoré budú kandidátom predstavené na pracovnom pohovore.