pripája sa...

GLOBÁLNA PODPORA ODDELENIA NÁKUPU

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 1 100 - 1 200 EUR/mes.
Publikované asi mesiacom
Kontakt Škoricová Daniela
Ref. Č. 4-26-25496

Ak hľadáš pozíciu kde môžeš komunikovať s dodávateľmi z celého sveta, evidovať objednávky a platby v internom systéme a zároveň ťa zaujíma oblasť nákupu, pošli nám svoje CV !

Náplňou práce je:

  • Spracovanie objednávok, faktúr a potvrdení pre zákazníkov vo viac ako 130 krajinách sveta
  • Vytváranie objednávok a sledovanie stavu objednávok v internom systéme
  • Kontrola zmlúv, ich ustanovení a podmienok
  • Monitorovanie, overovanie a schvaľovanie faktúr a medzinárodných platieb
  • Komunikácia s dodávateľmi a manžérmi

Striedavý pracovný čas:
1 týždeň denná smena: 9:00 - 17:30
1 týždeň večerná smena 16:30 – 01:00 nadšatndardné príplatky za večernú smenu a zabezpečená doprava z práce domov prostredníctvom taxi služby

Nástup: ASAP máj 2017

Požiadavky

Úspešný kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:
  • Skúsenosť v oblasti nákupu alebo v mezdinárodnej spoločnosti veľkou VÝHODOU
  • VŠ vzdelanie
  • Plynulá znalosť anglického jazyka (slovom aj písmom) na úrovni B2
  • Aktívna znalosť MS Excel
  • Výborne komunikačné schopnosti
  • Orientácia na detail
  • Odolnosť voči stresu
  • Proaktivita

Benefity

Spoločnosť ponúka zaujímavý balíček benefitov:
  • Jazykové kurzy
  • Nadštandardné preplácanie nadčasov
  • 5 dní 100% hradenej PN
  • Vstupenky do kina
  • Poukazy do fitnescentra
  • Možnosť kariérneho rastu
  • Teambuildingové akcie

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=absolventi

Business Support Center | Engineering | Zákaznícky servis | Administratíva | Nákup | Špecialista | Analytik | Obstarávanie | Purchaser