pripája sa...

GLOBÁLNA HR PODPORA

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 1 450 - 1 650 EUR/mes.
Publikované 4 mesiacmi
Kontakt Barbušinová Renáta
Ref. Č. 4-12-27810

Medzinárodná spoločnosť v Bratislave hľadá komunikatívneho kolegu do globálneho HR tímu.

Náplňou práce je:

  • Zodpovednosť za zadávanie HR dát do interného systému
  • Podpora a poskytovanie informácií zamestnancom ako aj manažérom spoločnosti ohľadom interných procesov, smerníc a systémov
  • Spolupráca na medzinárodných HR projektoch

Požiadavky

Úspešný kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:
  • Vysokoškolské vzdelanie - ideálne humanitného zamerania
  • Aktívna znalosť anglického jazyka (level B2)
  • Skúsenosť z medzinárodného prostredia na HR oddelení oblasti veľkou výhodou
  • Pokročilá znalosť MS Office
  • Výborné komunikačné schopnosti
  • Orientácia na detail
  • Výborný time management

Benefity

Spoločnosť ponúka zaujímavý balíček benefitov:
  • Flexibilný pracovný čas
  • Jazykové kurzy
  • Nadštandardné preplácanie nadčasov
  • 5 dní 100% hradenej PN
  • Vstupenky do kina
  • Poukazy do fitnescentra
  • Teambuildingové akcie

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=hr-administrativa-a-pravo

Business Support Center | HR a kancelářské služby | HR | Administratíva | Konzultant | Špecialista | Tréning | Poradenstvo | Personnel officer