pripája sa...

GLOBAL STRATEGIC BUYER

Lokalita Trnava
Platové ohodnotenie 2 000 - 2 500 EUR
Publikované 19 dňami
Kontakt Čambáliková Jana
Ref. Č. 1-30-29798

Máte technické vzdelanie alebo skúsenosti s technológiou lisovania? Ovládate plynule anglický alebo nemecký jazyk?
Chcete tieto technické znalosti pretaviť do oblasti NÁKUPU? Tak potom Vám, náš klient, ktorý je významná spoločnosť na trhu automobilového priemyslu dá príležitosť na pozícii GLOBAL STRATEGIC BUYER

Vašou náplňou práce bude:

  • Zodpovednosť za nákup zverenej komodity
  • Revidovanie aktuálnych kontraktov s existujúcimi dodávateľmi
  • Zodpovednosť za tvorbu stratégie pre danú službu a vyhľadávanie nových dodávateľov
  • Implementácia procesov a globálneho know-how na lokálny trh
  • Vyhľadávanie nových dodávateľov, prieskum trhu a tvorba tendrov
  • Zodpovednosť za správu kontraktov a uzatváranie zmlúv
  • Spolupráca s ostatnými tímami a účasť na nových projektoch

Požiadavky

Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:
  • VŠ technické PODMIENKOU
  • Skúsenosti s technológiou lisovania - VÝHODOU
  • Anglický alebo nemecký jazyk na plynulej úrovni PODMIENKOU
  • veľmi silné komunikačné a vyjednávacie zručnosti

Benefity

  • 13. a 14. plat
  • Osobné prémie, dochádzkový bonus, ročná odmena
  • Príspevok na služobné cesty
  • Príspevok na dopravu
  • Nadštandardná zdravotná starostlivosť, možnosť prispievania na DDS
  • Kompletný program zaškolenia a možnosť ďalšieho profesionálneho rozvoja a rastu

Engineering | Strojárstvo | Inžinier | Audit | Dodávateľ | Kvalita | ISO | Projekt | Purchaser