pripája sa...

GL ÚČTOVNÍK s angličtinou

Lokalita Bratislavský kraj
Platové ohodnotenie 1 200 - 1 400 EUR/mes.
Publikované 12 mesiacmi
Kontakt Veselá Lucie
Ref. Č. 22524

Cítite sa vo financiách a v účtovníctvu ako ryba vo vode? Máte skúsenosť s kompletnou účtovnou agendou a hravo zvládate samostatnú účtovnú prácu? Do you speak English?

Potom ste pro nás ideálny kandidát/ka!

Vašou náplňou práce bude:

  • Vedenie účtovníctva podľa danej krajiny
  • Kontrolu správnosti účtovných procesov
  • Čistenie zostatkov na účtoch a rekonsiliácie
  • Spracovanie a kontrolu mesačných účtovných výkazov
  • Pravidelné mesačné uzávierky, vyrovnanie účtovných zostatkov
  • Príprava podkladov pre auditorov
  • Reporting

Požiadavky

Úspešný kandidát by mal mať:
  • SŠ/VŠ vzdelanie v oblasti účtovníctva/ekonomiky/financii
  • Min. 2 roky skúsenosti v účtovníctve
  • Komunikatívna úroveň angličtiny (písomná a ústna komunikácia)
  • Preciznosť, orientácia na detail
  • Znalosť SAP výhodou

Spoločnosť Vám ponúka zaujímavý systém firemných výhod (garantovaný 13. plat, jazykové kurzy, prispevky na životné události, prispevky na zdravotnickú péči atď.), možnosť odborného a profesionálneho rastu, zázemie silnej a stabilnej medzinárodnej spoločnosti.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/financie-bankovnictvo-a-uctovnictvo/

Finance a bankovníctvo a investície | Účtovníctvo | Dane | Účtovník | Fakturant | Špecialista |