GERMAN+TURKISH SPEAKERS FOR ACTIVE COMMUNICAION IN SALES/PROCUREMENT

Lokalita Bratislavský kraj
Platové ohodnotenie 1 100 - 1 300 EUR/mes.
Publikované 5 mesiacmi
Kontakt Kubicskóová Petra
Ref. Č. 18729

Úspešná medzinárodne pôsobiaca spoločnosť v oblasti dodávateľských a odberateľských databáz, hľadá šikovných ambicióznych ľudí do svojho tímu. Ak ovládate nemecký a turecký jazyk, chcete ich využívať na dennej báze a zároveň chcete zlepšiť svoje obchodné zručnosti, pošlite nám svoj životopis.

Náplň práce:

  • Riešenie požiadaviek zo strany klientov
  • Nadväzovanie a udržiavanie biznis kontaktov
  • Aktívne oslovovanie nových klientov a zároveň ponúkanie služieb pre existujúcich klientov
  • Efektívna komunikácia a spolupráca s klientmi
  • Vykonávanie administratívnej podpory
  • Práca s interným systémom a aplikáciami
  • Riešenie ad hoc úloh

Požiadavky

Úspešný kandidát by mal mať:
  • Ukončené SŠ alebo VŠ vzdelanie
  • aktívna znalosť nemeckého a tureckého jazyka
  • základy angličtiny
  • Veľmi dobré komunikačné a organizačné schopnosti
  • Skúsenosť z oblasti starostlivosti o zákazníka
  • Silná orientácia na zákazníka
  • Flexibilita
  • Asertivita

Spoločnosť ponúka prístup k najmodernejším technológiám, účasť na prestížnych projektoch a uplatnenie a rozvoj Vašich znalostí a schopností.

+ finančné bonusy
+ gastro lístky
+ multikultúrny kolektív (v jednom tíme ľudia z celého sveta)
+ detailné školenie, s ktorým do aktivít zapadnete veľmi rýchlo
+ jazyková podpora/tréningy
+ team buildingy

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/absolventi/

Business Support Center | Administratíva | Zákaznícky servis | Špecialista | Operátor | Telefonický predajca | Call centre | Junior |