pripája sa...

GENERAL PROJECT MANAGER

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 3 500 - 5 500 EUR
Publikované asi 2 mesiacmi
Kontakt Čambáliková Jana
Ref. Č. 1-30-33135

Sú ti známe metodiky Agile riadenia projektov? Vieš uchopiť hocijaký projekt a doviesť ho do úspešného konca? Máš skúsenosti s medzinárodnými projektami? Tak potom máme pre teba zaujímavú pracovnú príležitosť vo VIEDNI.

Tvojou pracovnou náplňou bude:

  • Efektívne plánovať a koordinovať projekty, určovať štruktúru tímu na projekte, harmonogram projektu, fázy projektu
  • Koordinovať medzinárocný tímu, organizovať pravidelné meetingy a udržiavať aktuálnosť všetkých zápisov
  • Určovať úlohy členom tímu a sledovať ich plnenie
  • Riadiť rozpočet projektu
  • Minimalizovať riziká na projekte
  • Efektívne komunikovať so všetkými zainteresovanými stranami na projekte
  • Identifikovať príležitosti na zlepšenia projektu a dávať návrhy na efektívne plnenie cieľov na projekte
  • Zabezpečovať komplexnosť projektových dokumentov a ich aktuálnosť

Požiadavky

Kandidát by mal mať hlbokú znalosť v nasledujúcich oblastiach:
  • Prax v projektovom riadení min. 5 rokov
  • Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni PODMIENKA
  • Skúsenosti s metodikou Agile PODMIENKA
  • Organizačné, komunikačné a analytické schopnosti
  • Skúsenosti s riadením medzinárodného tímu
  • Samostatnosť
  • Flexibilita - denné cestovanie do VIEDNE

Benefity

Pre svojich zamestnancov majú pripravený balík benefitov:
  • Transport card
  • Rôzne zamestnanecké akcie ako vianočné večierky, športové akcie a iné
  • Každý deň zabezpečené raňajky na pracovisku zadarmo
  • Bonusy

Engineering | Telekomunikácie | Projektový manažér | Implementácia | Aplikačný | Náklady | Projektovanie | Projekt | Project Manager