pripája sa...

FULLSTACK/FRONTEND DEVELOPER pre end-to-end projekty

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 2 500 - 3 500 EUR
Publikované 3 dňami
Kontakt Turčeková Veronika
Ref. Č. 1-10-31607

Slovenská spoločnosť s vlastnými IT a Telco projektami hľadá fullstack, alebo frontend developera, ktorý sa stane súčasťou malého tímu zodpovedného za nové webové aplikácie.

Náplň práce:

  • vývoj a nasadenie webových aplikácii
  • vývoj v PHP a Javascript (alebo iba Javascript)
  • optimalizácia webových stránok pre interných aj externých zákazníkov
  • práca na kompletných projektoch od začiatku až do konca

Požiadavky

Kandidát by mal mať:
  • pokročilú znalosť s programovaním v PHP a/alebo v Javascripte (+HTML5, CSS3)
  • mierne pokročilú znalosť anglického jazyka

  • plne preplácané konferencie a odborné vzdelávanie (aj v zahraničí)
  • možnosť urobiť si odborné certifikácie
  • flexibilný pracovný čas + príležitostný home-office

IT a telekomunikace | Vývoj sw a analýza | Programátor / vývojář | Javascript | PHP | Angular | Developer