pripája sa...

FULLSTACK PROGRAMÁTOR- React/Node.js & Java

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 2 500 - 3 800 EUR
Publikované 18 dňami
Kontakt Drozdová Radka
Ref. Č. 1-10-33648

Hľadáme senior Fullstack developera- React/ Node.js, Java pre nový projekt zameraný na vývoj digitálnej platformy v oblasti poisťovníctva.

Náplň práce:

  • vývoj nových funkcionalít
  • spolupráca na vytváraní dizajnových špecifík a ich implementácii
  • testovanie vývojových protoypov
  • mentoring pre juniornejších developerov tímu

Požiadavky

Úspešný kandidát bude mať:
  • skúsenosť s FE vývojom- JavaScript, React
  • skúsenosť s BE vývojom- Java, Kafka
  • skúsenosť s TDD
  • anglický jazyk- B2

Benefity

  • flexibilný čas (6-22)
  • príležitosť vysokej miery home office (v závislosti od projektu a dohody)
  • príspevok na eco spotrebiče 3600€
  • garantovaný 13. plat (výška závisí od výkonu)
  • možnosť každodennej komunikácie v anglickom jazyku
  • multikultúrne prostredie
  • OTWYW princíp (pracuj ako a kedy potrebuješ pre dosiahnutie lepších výsledkov)

IT a telekomunikace | Vývoj sw a analýza | Vedúci tímu | Web developer | Programátor / vývojář | Javascript | Java | Developer