JUNIOR FULLSTACK PROGRAMÁTOR (Python+JavaScript) pre nový projekt

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 1 700 - 2 300 EUR
Publikované 18 dňami
Kontakt Turčeková Veronika
Ref. Č. 1-10-33572

Do medzinárodnej spoločnosti (líder v oblasti telekomunikácii) hľadáme iniciatívneho Fullstack programátora (Python, JavaScript), ktorý bude pracovať na novej aplikácii len pre interného zákazníka.
Ak máš ambície rýchlo kariérne rásť, máš skúsenosť s Python a JS programovaním aspoň z VŠ, a máš proaktívny prístup, toto je pozícia práve pre teba.

Náplň práce:

  • vývoj v Pythone (80%) a JS (20%) na rozbiehajúcom sa projekte (na začiatku hlavne Python)
  • práca na novej kritickej aplikácii v malom tíme
  • možnosť priniesť nové návrhy a iniciatívu do tímu
  • využívanie scrum metodiky
  • komunikácia v anglickom jazyku s členmi tímu v Amerike
  • kontajnerizácia (Docker, Kubernetes)

Požiadavky

Kandidát by mal mať:
  • aspoň ročnú skúsenosť s Python programovaním
  • aspoň pol-ročnú skúsenosť s JavaScript programovaním
  • skúsenosť s relačnou DB
  • pokročilú úroveň anglického jazyka (týždenný planning so zahraničným tímom)

Benefity

  • ročné finančné bonusy+ bonusy v rámci životných udalostí
  • flexibilný pracovný čas+ práca z domu
  • príspevok do penzijného plánu + plné preplácanie PN
  • súkromný zdravotný program + športový a kultúrny balíček benefitov
  • parkovanie

IT a telekomunikace | Vývoj sw a analýza | Programátor / vývojář | Web developer | Python | Javascript | Docker | Linux | SQL | Programmer