Fullstack Developer

Trvalý pracovný pomer
Mzda
2 200 - 3 000 €
Ref. Č.
1-16-37226

Pre medzinárodný SW house, ktorý pracuje na projektoch pre klientov so zameraním na telco a kontaktné centrá, hľadáme do tímu skúseného Fullstack programátora.

Náplň práce:

  • Návrh riešení
  • Vývoj platformy
  • Implementácia nových riešení a údržba existujúcich produktov
  • Príprava testov
Požiadavky

Očakávané skúsenosti:

  • Predchádzajúca pracovná skúsenosť ako Fullstack programátor (minimálne tri roky)
  • Znalosť viacerých technológií - Angular/React (pre vývoj FE časti) a Java (pre vývoj BE časti)
  • Angličtina na komunikatívnej úrovni B2
Benefity
  • Zanietenosť pre automatizáciu
  • Flexibilná politika v Home office
  • Otvorené a transparentné prostredie s mindesetom že veci sa dajú robiť rýchlejšie
  • Firemné výhody - stravné lístky, firemné raňajky, školenia a kurzy a ďalšie