pripája sa...

FRONT OFFICE POZÍCIA S VYUŽITÍM ŠPANIELSKEHO JAZYKA

Lokalita Bratislavský kraj
Platové ohodnotenie 900 - 1 200 EUR/mes.
Publikované 10 dňami
Kontakt Mišová Kristína
Ref. Č. 19981

Máš v sebe proklientský prístup a bezpochyby ovládaš anglický a španielsky jazyk?
Potom hľadáme práve teba!

Medzinárodná stabilná firma pôsobiaca už niekoľko rokov na slovenskom trhu hľadá do svojho tímu nových kolegov na pozíciu v oblasti Customer care.

Tvoja náplň práce:

  • Aktívna podpora klientov spoločnosti
  • Riešenie situácií ohľadom dodávateľských faktúr
  • Dennodenná komunikácia s dodávateľmi emailom aj telefonicky
  • Práca v internom systéme
  • Spolupráca s inými oddeleniami spoločnosti

Požiadavky

Požiadavky spoločnosti na kandidáta:
  • Stredoškolské alebo vysokoškolské vzdelanie ekonomického zamerania
  • Aktívna znalosť anglického a španielskeho jazyka
  • Skúsenosť s komunikáciou s klientmi vítaná
  • Komunikatívne zručnosti a proklientský prístup
  • Orientácia na detail a tímový hráč

Spoločnosť ďalej ponúka zaujímavý systém firemných výhod, možnosť odborného a profesionálneho rastu, zázemie silnej a stabilnej medzinárodnej spoločnosti.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/financie-bankovnictvo-a-uctovnictvo/

Business Support Center | Finance | Zákaznícky servis | Operátor | Účtovník | Consultant