pripája sa...

JAVASCRIPT DEVELOPER

Lokalita Bratislavský kraj
Publikované asi 2 mesiacmi
Kontakt Keprtová Andrea
Ref. Č. 23599

Ponúkame Vám príležitosť stať sa členom tímu top špecialistov, ktorí sa zameriavajú predovšetkým na kvalitu a výsledky! Hľadáme vhodných kandidátov na pozíciu front-end vývojára.

Vašou pracovnou náplňou bude:

  • práca a podieľanie sa na vývoji softvérových riešení
  • vývoj špecifických častí aplikácie
  • testovanie a implementovanie funkcionalít aplikácie

Požiadavky

Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:
  • vzdelanie z oblasti IT
  • skúsenosti s techonológiami: JavaScript, Angular.JS, CSS, HTML

Spoločnosť ponúka zaujímavú príležitosť, nadštandardné ohodnotenie, zamestnanecké výhody, možnosť kariérneho rastu v rámci medzinárodného prostredia. Možnosť práce v úspešnom dynamickom tíme.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/it-telekomunikacie/

IT a telekomunikace | Vývoj sw a analýza | Programátor / vývojář | .NET | Javascript | HTML | CSS | Web | Developer