pripája sa...

JAVASCRIPT DEVELOPER

Lokalita Bratislavský kraj
Publikované 10 dňami
Kontakt Keprtová Andrea
Ref. Č. 23599

Ponúkame Vám príležitosť stať sa členom tímu top špecialistov, ktorí sa zameriavajú predovšetkým na kvalitu a výsledky! Hľadáme vhodných kandidátov na pozíciu front-end vývojára.

Vašou pracovnou náplňou bude:

  • práca a podieľanie sa na vývoji softvérových riešení
  • vývoj špecifických častí aplikácie
  • testovanie a implementovanie funkcionalít aplikácie

Požiadavky

Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:
  • vzdelanie z oblasti IT
  • skúsenosti s techonológiami: JavaScript, Angular.JS, CSS, HTML

Spoločnosť ponúka zaujímavú príležitosť, nadštandardné ohodnotenie, zamestnanecké výhody, možnosť kariérneho rastu v rámci medzinárodného prostredia. Možnosť práce v úspešnom dynamickom tíme.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/it-telekomunikacie/

IT a telekomunikace | Vývoj sw a analýza | Programátor / vývojář | .NET | Javascript | HTML | CSS | Web | Developer