pripája sa...

FREELANCE SQL DEVELOPER!

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 20 - 31 EUR/hod.
Publikované 2 mesiacmi
Kontakt Synovcová Daniela
Ref. Č. 1-10-28232

Máš skúsenosti s SQL developmentom a chceš pracovať pre úspešnú slovensko-americkú spoločnosť? Ak áno máme pre teba skvelú ponuku.
Hľadáme dynamického človeka, ktorý má skúsenosti s SQL databázami, vyhovuje mu práca na Freelance a chce pracovať pre medzinárodnú spoločnosť.

Náplňou tvojej práce bude:

  • Návrh databázovej štruktúry
  • Administrácia MS SQL Servera
  • Budeš programovať v T-SQL
  • Budeš sa podieľať na vývoji pre americký a európsky trh

Požiadavky

Ak ťa táto pracovná ponuka zaujala a spĺňaš nasledujúce požiadavky pošli nám svoj životopis.
  • Ovládaš na základnej úrovni C#
  • Máš predchádzajúce skúsenosti s SQL a Microsoft SQL Server
  • Máš aspoň základnú znalosť Microsoft Powershell
  • Rád pracuješ v tíme
  • Si schopný čítať a porozumieť technickej angličtine v rámci odborného zamerania

Benefity

Ročný bonus
Flexibilný pracovný čas
Možnosť využívať home office
Spoločnosť taktiež ponúka atraktívne výhody vo forme felxibilného pracovného času, nadštandardné ohodnotenie, možnosť kariérneho rastu v rámci medzinárodného prostredia a prácu v mladom, dynamickom kolektíve.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=it-telekomunikacie

IT a telekomunikace | Vývoj sw a analýza | Programátor / vývojář | C# | SQL | Database specialist