pripája sa...

FIREMNÝ PRÁVNIK/COMPANY LAWYER

Lokalita Žilina
Platové ohodnotenie 1 150 - 1 600 EUR
Publikované 22 dňami
Kontakt Tršková Ivana
Ref. Č. 6-12-31317

Našim zákazníkom je jeden z najväčších svetových výrobných spoločností. Do svojho závodu v Žilinskom krajii hľadajú pracovníka na pozíciu Firemný právnik.
Náplň práce:

  • zabezpečenie právneho poradenstva v rámci spoločnosti aj voči externým partnerom
  • vystupovanie v mene spoločnosti v prípade právnych záležitostí
  • vykonávanie potrebných právnych úkonov
  • zabezpečenie potrebnej právnej dokumentácie, jej vypracovanie, spravovanie a evidencia
  • poskytovanie právneho poradenstva v oblasti pracovného práva a obchodného práva
  • úzka spolupráca s vedením spoločnosti
  • zabezpečenie chodu právneho oddelenia v rámci spoločnosti

Požiadavky

  • VŠ právnická fakulta / pracovné alebo obchodné právo/
  • prax v oblasti práva výhodou
  • aktívna znalosť anglického jazyka
  • komunikačné a prezentačné zručnosti

Benefity

  • Vianočný a letný bonus podľa stanovených kritérií
  • Dochádzkový bonus podľa stanovených kritérií
  • Odmeňovací systém porovnateľný s konkurenciou
  • Zabezpečenie dopravy v rámci žilinského kraja
  • Zľavy na nákup automobilov značky spoločnosti
  • Zaujímavý sociálny program

HR a kancelářské služby | Právo | Právnik | Podnikové | Právnická kancelária | Lawyer