pripája sa...

FINANČNÝ ÚČTOVNÍK

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 1 100 - 1 300 EUR
Publikované 8 dňami
Kontakt Gašparovič Michal
Ref. Č. 1-26-31344

Otvára sa Vám skvelá príležitosť získať zaujímavú prácu v dynamickom a profesionálnom prostredí úspešnej nadnárodnej spoločnosti. Do svojho tímu obsadzuje pozíciu FINANČNÝ ÚČTOVNÍK došlých faktúr.

Vašou hlavnou náplňou práce bude:

  • Kontrola dokladov, príprava podkladov pre zaúčtovanie
  • Účtovanie došlých faktúr a dobropisov
  • Účtovanie a evidencia poistných udalostí
  • Kontrola a odsúhlasovanie záväzkových účtov
  • Účtovanie a evidencia rezerv a nevyfakturovaných dodávok
  • Mesačná inventarizácia účtov (analýza konečných zostatkov, oprava a čistenie zostatkov účtov)
  • Spolupráca pri mesačných a ročných uzávierkách
  • Spracovávanie štatistických výkazov

Požiadavky

Uvítame kandidátov, ktorí spĺňajú nasledujúce požiadavky:
  • VŠ alebo SŠ vzdelanie ekonomického smeru
  • Ročná prax v účtovníctve
  • Anglický jazyk na stredne pokročilej úrovni (B2)
  • Znalosť Excelu a skúsenosti so SAP sú výhodou
  • Analytické myslenie
  • Zodpovednosť, precíznosť, rozhodnosť, samostatnosť
  • Flexibilita a tímovosť

Benefity

  • Jazykové kurzy
  • Ročný bonus
  • Sick day
  • Firemné akcie

Business Support Center | Finance | Účtovník | Vymáhač pohľadávok | Fakturant | Špecialista | Investície | SAP | Excel | Bookkeeper, accountant