pripája sa...

FINANČNÝ MANAŽÉR (výrobná spoločnosť)

Lokalita Nitrianský kraj
Publikované 3 mesiacmi
Kontakt Ivanová Martina
Ref. Č. 24085

Náš klient Vám ponúka príležitosť rozvíjať svoje skúsenosti na pozícii FINANČNÝ MANAŽÉR. Hľadáme skúseného uchádzača - silnú osobnosť so schopnosťou viesť tím ľudí a s komplexným prehľadom vo financiách.

Náplň práce:

  • Zodpovednosť za manažovanie finančných aktivít slovenského a českého závodu
  • Manažovanie všetkých finančných aktivít
  • Finančný dohľad nad rozpočtovaním
  • Krátkodobé a dlhodobé plánovanie
  • Implementovanie dlhodobých finančných stratégií v spolupráci s EMEA finančným tímom, dohľad nad vykonávaním týchto stratégií
  • Zabezpečenie finančných prostriedkov na pokrytie investičných potrieb
  • Zodpovednosť za finančný controlling, dohľad nad uzávierkovými činnosťami
  • Analýzy KPI's
  • Organizovanie a koordinácia auditov, komunikácia s externými a internými audítormi
  • Zabezpečenie, aby všetky finančné aktivity boli v súlade s platnými predpismi a legislatívou
  • Reporting manažmentu spoločnosti/akcionárom

Požiadavky

Požiadavky na úspešného kandidáta:
  • Ukončené VŠ vzdelanie ekonomického zamerania
  • Komplexný prehľad v lokálnej účtovnej legislatíve/financiách
  • Aktívna a plynulá znalosť ANGLICKÉHO jazyka
  • Aspoň 5 rokov skúseností v účtovníctve/controllingu/financiách z VÝROBNEJ spoločnosti
  • Preukázateľná skúsenosť s vedením tímu
  • Znalosť IFRS
  • Pokročilá práca s MS Office balíčkom, predovšetkým výborná znalosť MS Excel
  • Silná osobnosť, silné líderské zručnosti
  • Schopnosť dodržiavať stanovené termíny
  • Rozvážna komunikácia, odolonosť voči stresu
  • Flexibilita pre pravidelné služobné cesty do Českej republiky (2-4x do mesiaca)

Benefity

Benefity:
  • Finančné bonusy
  • Služobné auto
  • Jazykové kurzy
  • Závodné stravovanie
  • Príspevky na doplnkové dôchodkové poistenie
  • Rozvoj zamestnancov
  • Priestor pre uplatnenie vlastnej iniciatívy

Zaujala Vás táto pozícia? Vyplňte kontaktný formulár, alebo pošlite nám Vašu žiadosť o zamestnanie spolu so životopisom v slovenskom a anglickom jazyku, referenčné číslo pozície uveďte v predmete e-mailovej správy.
Ak ste už u nás absolvovali pracovný pohovor, prosím, kontaktujte svojho konzultanta priamo e-mailom.

Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.

Finance a bankovníctvo a investície | Analýzy | Kontroling | Účtovníctvo | Manažment | Manažér | Analytik | Vedúci tímu | Kontrolór | Metodik | Riaditeľ | Komplexný | Senior | Implementácia | Zlepšovanie | IFRS | Výroba | Projekt | Financial director / manager