Finančný manažér

Trvalý pracovný pomer
Mzda
3 000 - 3 500 €
Ref. Č.
1-3-40787

Máte skúsenosti v oblasti kontrolingu/ finančnom manažmente? Ovládate angličtinu na úrovni C1? Pracovali ste už so SAPom alebo podobným ERP systémom?

Náplň práce:

  • Príprava skupinového vykazovania podľa IFRS
  • Príprava ročných výkazov podľa lokálneho GAAP
  • Zabezpečenie správnosti finančného účtovníctva z pohľadu IFRS a lokálneho GAAP, ako aj dodržiavanie daňových predpisov vrátane overenia správnosti účtovej závierky a vyplnenia daňových priznaní
  • Riadenie a koordinácia daňových auditov
  • Poskytovanie celej rady daňových služieb
  • Prípravou podkladov k DPH priznaniam
  • Podpora Finančného manažéra vo vnútornom kontrolnom systéme
Požiadavky

Veľmi radi Vás na pozíciu zvážime, ak spĺňate nasledovné kritériá:

  • Minimálne 5 rokov skúseností v kontrolingu/ finančnom manažmente
  • Znalosť SAP alebo podobného ERP systému
  • Anglický jazyk na úrovni C1
  • Vysokoškolské vzdelanie v oblastí financií alebo ekonomiky
  • Certifikát v účtovníctve je považovaný za výhodu
Benefity
  • Ročný bonus
  • Flexibilná pracovná doba
  • Možnosť Home officu