pripája sa...

FINANČNÝ MANAŽÉR

Lokalita Nitra
Publikované 2 mesiacmi
Kontakt Medová Natália
Ref. Č. 2-11-27303

Náš klient Vám ponúka príležitosť rozvíjať svoje skúsenosti na pozícii FINANČNÝ MANAŽÉR. Hľadáme skúseného uchádzača so schopnosťou viesť tím ľudí a s komplexným prehľadom vo financiách.

Náplň práce:

  • Vedenie finančného oddelenia, koordinovanie a vedenie 2 zamestnancov na finančnom oddelení
  • Príprava rozpočtu
  • Finančné plánovanie, tvorba strategických plánov
  • Príprava a reportovanie finančných výkazov
  • Investičné analýzy, analýzy návratnosti investícií
  • Finančné riadenie stavu zásob
  • Nákladové účtovníctvo
  • Mesačný reporting Finančnému riaditeľovi materskej spoločnosti a Generálnemu riaditeľovi slovenskej dcérskej spoločnosti
  • Spolupráca a kontaktná osoba pre auditorov, banky, daňové úrady, investorov a pod.
  • Aktívna spolupráca s ostatnými oddeleniami spoločnosti
  • Aktívna účasť na projektoch a rozvoji spoločnosti

Požiadavky

Požiadavky na úspešného kandidáta:
  • Ukončené VŠ vzdelanie ekonomického zamerania
  • Komplexný prehľad vo financiách
  • Aktívna a plynulá znalosť ANGLICKÉHO jazyka
  • Aspoň 5 rokov skúseností na podobnej pozícii ideálne vo VÝROBNEJ spoločnosti (výhodou je skúsenosť z automotive)
  • Preukázateľná skúsenosť s vedením tímu
  • Dôveryhodnosť
  • Schopnosť dodržiavať stanovené termíny
  • Rozvážna komunikácia, odolonosť voči stresu
  • Cieľavedomosť, entuziazmus
  • Flexibilita pre občasné služobné cesty do zahraničia

Benefity

  • Motivujúce platové ohodnotenie
  • Zázemie stabilnej medzinárodnej spoločnosti
  • Ďalšie zaujímavé benefity

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/financie-bankovnictvo-a-uctovnictvo/

Finance a bankovníctvo a investície | Účtovníctvo | Kontroling | Manažment | Manažér | Vedúci tímu | Kontrolór | CFO | Riaditeľ | Zástupca | Senior | Výroba | Financial Controller