FINANČNÝ MANAŽÉR SLOVENSKO A ČESKO (miesto práce: VIEDEŇ, kontrakt na 2 roky)

Lokalita Bratislava
Publikované 10 dňami
Kontakt Zaťko Martin
Ref. Č. 1-11-26638

Náš klient Vám ponúka príležitosť rozvíjať svoje skúsenosti na pozícii FINANČNÝ MANAŽÉR. Hľadáme skúsených uchádzačov so schopnosťou viesť malý tím a s komplexným prehľadom vo financiách.

Náplň práce bude zahrňat:

  • Zodpovednosť za vedenie účtovníctva spoločnosti
  • Vedenie menšieho tímu účtovníkov
  • Koordinácia a kontrola práce v tíme v súlade s platnou legislatívou
  • Komplexná starostlivosť o zverenú účtovnú agendu
  • Mesačné a ročné uzávierky podľa lokálnych a medzinárodných účtovných štandardov
  • Zodpovednosť za správnosť všetkých finančných výkazov
  • Riadenie finančného toku spoločnosti
  • Kontrola a sledovanie prevádzkových nákladov
  • Komunikácia s obchodnými partnermi, úradmi a orgánmi dozoru
  • Reporting finančných výsledkov manažmentu spoločnosti
  • Participácia na zlepšovaní finančných procesov

Požiadavky

Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:
  • Vysokoškolské/ stredoškolské vzdelanie ekonomického/ finančného zamerania
  • Minimálne 3 roky skúseností na podobnej pozícii
  • Veľmi dobrá znalosť účtovníctva
  • Plynulá znalosť anglického jazyka JE PODMINEKOU
  • Proaktivita
  • Veľmi dobré prezentačné a komunikačné zručnosti

Spoločnosť ponúka atraktívne zamestnanecké výhody, neformálne pracovné prostredie a priestor pre uplatnenie vlastných nápadov, schopností a iniciatívy.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/financie-bankovnictvo-a-uctovnictvo/

Finance a bankovníctvo a investície | Účtovníctvo | Kontroling | Manažment | Manažér | Vedúci tímu | Účtovník | Riaditeľ | Komplexný | Senior | Obchod | Financial director / manager