pripája sa...

FINANČNÝ MANAŽÉR

Lokalita Bratislavský kraj
Platové ohodnotenie 3 000 - 3 500 EUR/mes.
Publikované 4 mesiacmi
Kontakt Veselá Lucie
Ref. Č. 23576

Spoločnosť pôsobiaci v oblasti distribúcie potravín hľadá vhodného kandidáta na pozíciu FINANČNÝ MANAŽÉR. Ak hľadáte komplexný job, nebojíte sa výzev a preferujete menšiu spoločnosť s rodinou atmosférou, zašlite nám Vaše CV.

Vaši hlavnou náplňou práce bude:

  • Zabezpečenie ekonomické a finančné stability pobočiek spoločnosti (SK, CZ, Maďarsko)
  • Zodpovednosť za tvorbu rozpočtu, plánov, finančný stav spoločnosti
  • Riadenie nákladov a výnosov spoločnosti, cenotvorby
  • Zastupovanie spoločnosti z pozície konateľa
  • Vedenie tímu zamestnancov
  • Kontrola výstupov podriadených
  • Poradenstvo v oblasti auditu, účtovníctva a daní v zložitých prípadoch
  • Komunikácia a vyjednávanie s externými subjektami (Banky, Právnici, Úrady atď.)
  • Zodpovednosť za interné procesy spoločnosti

Požiadavky

Úspešný kandidát by mal spĺňať:
  • Univerzitné ekonomické vzdelanie (Financie alebo účtovníctvo)
  • Minimálne 3 roky skúseností na obdobnej pozícii
  • Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
  • Relevantné skúsenosti s komplexným účtovníctvom, tvorbou finančného rozpočtu, finančným plánovaním
  • Skúsenosť v oblasti daňového poradenstva veľkou výhodou
  • Komunikačné a vyjednávacie zručnosti
  • Skúsenosť s vedením ľudí
  • Samostatnosť a zodpovednosť

Spoločnosť ponúka atraktívne zamestnanecké výhody, neformálne pracovné prostredie a priestor pre uplatnenie vlastných nápadov, schopností a iniciatívy.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/financie-bankovnictvo-a-uctovnictvo/

Finance a bankovníctvo a investície | Manažment | Kontroling | Manažér | Riaditeľ | CFO | Obchod | Maloobchod | FMCG | Financial director / manager