pripája sa...

FINANČNÝ CONTROLLING- HOLÍČ

Lokalita Holíč
Platové ohodnotenie 1 800 - 2 300 EUR
Publikované 3 dňami
Kontakt Takáč Lukáš
Ref. Č. 1-11-31614

Pozícia finančného controllera Vám ponúka rôznorodú náplň práce a to:

  • Kontrola výkazu ziskov a strát na projektovej úrovni
  • Analýza odchýliek rozpočtu
  • Spolupráca pri tvorbe ročného plánu
  • Pravidelný týždenný a mesačný reporting
  • Účasť na mesačnej uzávierke
  • Rekonciliácie záväzkov a pohľadávok
  • Ad-hoc analýzy

Požiadavky

Požiadavky na vhodného kandidáta:
  • Minimálne ročná skúsenosť s finančným controllingom alebo trojročná skúsenosť na pozícii komplexného účtovníka
  • Komunikatívna a plynulá znalosť nemeckého alebo anglického jazyka na úrovni minimálne B2
  • Znalosť oboch jazykov na plynulej komunikatívnej úrovni je veľkou výhodou
  • Pokročilá úroveň MS Excel
  • Skúsenosť z výrobnej spoločnosti je výhodou
  • Analytické myslenie, samostatnosť, odolnosť voči stresu

Spoločnosť ponúka rôzne benefity a budú predstavené samotnou spoločnosťou na osobnom stretnutí.

Finance a bankovníctvo a investície | Účtovníctvo | Kontroling | Účtovník | Kontrolór | Komplexný | Senior | Financial Controller