pripája sa...

Nebaví Vás už ÚČTOVNÍCTVO? Poďte do CONTROLLING-u!

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 1 500 - 2 200 EUR
Publikované 3 dňami
Kontakt Takáč Lukáš
Ref. Č. 1-11-31343

Pracovná príležitosť pre skúsených komplexných účtovníkov alebo controllerov.

Náplň práce:

  • Controlling účtovníctva
  • Príprava a reportovanie mesačných indikátorov
  • Mesačné analýzy likvidity a úrokových sadzieb
  • Zodpovednosť za spracovanie kvartálnych a rozpočtových prognóz
  • V spolupráci s manažmentom možnosť zlepšovania už existujúcich reportingových nástrojov

Požiadavky

Požiadavky na vhodného kandidáta:
  • Minimálne 3 roky skúseností s komplexným účtovníctvom alebo finančným controllingom
  • Pokročilá znalosť anglického jazyka
  • Pokročilá znalosť MS Excel
  • Znalosť SAP

Vhodný kandidát by taktiež mal mať analytické myslenie a zvládať prácu pod stresom a vedieť sa prispôsobiť meniacemu sa prostrediu.

Spoločnosť ponúka viacero finančných aj nefinančných benefitov, ktoré budú predstavené samotnou spoločnosťou na osobnom pohovore.

Finance a bankovníctvo a investície | Kontroling | Kontrolór | Komplexný | Senior | Reportovanie | Financial Controller