pripája sa...

FINANČNÝ ANALYTIK/KONTROLÓR

Lokalita Žilinský kraj
Publikované 3 mesiacmi
Kontakt Bacová Michala
Ref. Č. 23394

Náš klient Vám ponúka príležitosť rozvíjať svoje skúsenosti na pozícii FINANČNÝ ANALYTIK/KONTRÓLÓR pre výrobný závod!

Náplň práce:

  • Zodpovednosť za kalkulácie výrobkov
  • Vytváranie costingov (štandardných cien)
  • Denný update štandardných cien pre nové produkty a zmeny cien materiálu
  • Konsolidácia rozpočtu
  • Spolupráca s ostatnými oddeleniami pri plánovaní nových produktov – výpočet ceny výrobku - priamy materiál, priame mzdy, ostatné priame náklady, výrobná a materiálová réžia
  • Aktualizácia forecastov v systéme
  • Reportovanie a analýza prevádzkových nákladov
  • Porovnávanie aktuálneho stavu s rozpočtom, reportovanie odchýlok
  • Podpora Plant kontrolóra
  • Podpora oddelenia počas uzávierok

Požiadavky

Úspešný kandidát by mal mať:
  • VŠ vzdelanie ekonomického/finančného zamerania
  • Skúsenosti na obdobnej pozícií vo výrobnej spoločnosti minimálne 5 rokov
  • Aktívna znalosť anglického jazyka (vrátane finančnej terminológie)
  • Iniciatívnosť, samostatnosť, organizačný talent, precíznosť

Benefity

  • Možnosť kariérneho rastu
  • 13. plat
  • Práca v silnej, stabilnej nadnárodnej spoločnosti
  • Sociálny program

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/financie-bankovnictvo-a-uctovnictvo/

Finance a bankovníctvo a investície | Analýzy | Kontroling | Analytik | Kontrolór | Manažér | Výroba | Predpoveď | Senior | Štatistiky | US GAAP | Financial Controller