Finančný analytik nákladov- AJ FULLY REMOTE

Trvalý pracovný pomer
Mzda
1 900 - 2 300 €
Ref. Č.
1-7-41060
Popis práce

Náplň práce:

  • Nacenie a sledovanie vývoja nákladov na produkt
  • Kontrola nacenenia kusovníkov
  • Kontrola primeranosti výrobných predpokladov
  • Schopnosť priniesť finančný výhľad do nákladových údajov
  • Komunikácia a zaškolovanie ohľadom cost data
  • Dohľad nad vývojom sadzieb
  • Vývoj a vylepšenieť benchmark cost models
  • Podpora pri rokovaniach o nákupe
  • Prispievanie k iniciatívam na zlepšenie procesu
  • Komunikácia s internými oddeleniami
Požiadavky

Veľmi radi Vás na pozíciu zvážime, ak spĺňate nasledovné kritériá:

  • Vysokoškolské vzdelanie (vyžaduje sa bakalársky/magisterský titul- financie, obchod alebo technický smer)
  • Znalosť anglického jazyka na úrovni B2-C1
  • 1-2 roky skúseností prednostne v oblasti kalkulácií alebo inej finančnej pozície, ako je napríklad finančný analytik, plant controller, technický nákupca
  • Skúsenosť s čítaním technickej dokumentácie
  • Pokročilá znalosť MS Excel (kontingenčné tabuľky, vyhľadávacie funkcie a pod.)
Benefity

Spoločnosť poskytuje zaujímavé benefity, ako napríklad:

  • 13. plat
  • Stravné lístky (plne hradené zamestnávateľom aj počas dovovolenky, alebo návštevy lekára)
  • Možnosť home office
  • Dni dovolenky navyše
  • Flexibilný pracovný čas
  • Svadobný príspevok, príspevok pri narodení dieťaťa, príspevok pri životných jubileách, príspevok na bývanie
  • Jazykové kurzy
  • Masáže na pracovisku, moderné relaxačné priestory a herňa