pripája sa...

Finančný analytik - AP

Lokalita Bratislavský kraj
Platové ohodnotenie 1 100 - 1 300 EUR/mes.
Publikované 4 mesiacmi
Kontakt Ňaňková Gabriela
Ref. Č. 24291

V príjemnej atmosfére v medzinárodnej spoločnosti vznikla možnosť uplatniť sa pre účtovníka s 2 ročnou praxou v čiastkovom účtovníctve na pozíciu Účtovný analytik.
Vašou náplňou práce bude:

  • Kontrola zaúčtovaných dát
  • Sledovanie faktúr a riešenie prípadných nezrovnalostí
  • Pravidelná analýza zaúčtovaných dát
  • Príprava rôznych druhov reportov za agendu dodávateľov
  • Pravidelné rekonsiliácie zverenej agendy
  • Riešenie zložitých a neštandardných problémov
  • Spravovanie dát v systéme SAP
  • Závierkové operácie
  • Príprava podkladov pre ostatné oddelenia a komunikácia s nimi
  • Príprava mesačných prezentácií

Požiadavky

Uvítame kandidátov, ktorí spĺňajú nasledujúce požiadavky:
  • 2 ročná prax v čiastkovom účtovníctve
  • Aktívna znalosť Anglického jazyka
  • Práca so systémom SAP výhodou
  • MS Office - pokročilý

Spoločnosť ďalej ponúka zaujímavý systém firemných výhod, možnosť odborného a profesionálneho rastu, interné a externé školenia, zázemie silnej a stabilnej medzinárodnej spoločnosti.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=financie-bankovnictvo-a-uctovnictvo

Finance a bankovníctvo a investície | Účtovníctvo | Analýzy | Analytik | Záväzky | Pohľadávky | Kontingenčné tabuľky | SAP | Centrá zdieľaných služieb | Fakturácia | Financial analyst