pripája sa...

Finančný analytik

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 1 300 EUR
Publikované 29 dňami
Kontakt Šostáková Daniela
Ref. Č. 1-26-32445

Ste ambiciózny a máte zmysel pre detail? Preferujete prácu v dynamickom prostredí a máte záujem o tvorbu finančných analýz a reportov? Tak potom hľadáme práve teba!

Tvojou náplňou práce bude:

  • Organizácia a pripravovanie reportov podľa určenej metodiky
  • Konsolidácia dát a participácia na closingových aktivitách spoločnosti
  • Budeš súčasťou zaujímavých projektov, ktoré spôsobí napríklad zmena legislatívy v krajine
  • Tvojou úlohou bude vytvorenie odbornej práce o vývoji pridelenej pobočky
  • Neustále vylepšovanie interných procesov, analýza údajov v programe Excel a následná prezentácia výsledkov týchto analýz
  • Riešenie Ad hoc prípadov počas projektov

Požiadavky

Pošli svoje CV, ak si sa našiel v nasledovných bodoch:
  • Aktívne komunikuješ v anglickom jazyku a ovládaš slovnú zásobu zo sveta financií
  • Máš ekonomické vzdelanie
  • Predchádzajúce skúsenosti v oblasti financií výhodou
  • Ovládaš Excel na pokročilej úrovni a dokážeš používať funkcie ako VLOOKUP, PIVOT TABLES a pod., prípadne sa vieš hýbať aj v databázach
  • Zvládaš multitasking, máš skvelé komunikačné a analytické schopnosti
  • * Na základe vašich skúseností / profilu budú konečné finančné podmienky predmetom diskusie a prerokovania na osobnom pohovore, nebude to však menej ako vyššie uvedená minimálna mzdová zložka.

Benefity

  • Ročné finančné bonusy
  • Priestor pre profesionálny rozvoj
  • Jazykové kurzy
  • Team buildingy
  • Extra dovolenka

Business Support Center | Finance a bankovníctvo a investície | Finance | Analýzy | Administratíva | Analytik | Administratívny pracovník | Kontrolór | Excel | Reportovanie | Kontingenčné tabuľky | Financial analyst