pripája sa...

Finančný analytik

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 2 000 - 2 500 EUR
Publikované 6 dňami
Kontakt Kažimírová Kristína
Ref. Č. 1-11-31089

Staňte sa súčasťou tímu analytikov a pracujte na rôznych zaujímavých projektoch v medzinárodnej firme.

Náplň práce zahŕňa:

  • Riadenie finančných aspektov
  • Plánovanie, dokumentáciu, kontrolu a schválenie programových výdavkov
  • Plánovanie a kontrola nákladov
  • Poskytovanie rôznych podrobných finančných informácií pre iné oddelenia, ako napríklad objem, cena, atď.
  • Podpora výrobného tímu a výrobných závodov

Požiadavky

Požiadavky na vhodného kandidáta:
  • Minimálne 4 roky skúseností s finančnými analýzami alebo controllingom
  • Pokročilá úroveň anglického jazyka- denná komunikácia, ovládanie nemeckého jazyka je výhodou
  • Absolvované vysokoškolské štúdium na úrovni minimálne bakalárskeho stupňa v oblasti financií alebo inžinierstva
  • Pokročilá úroveň používania programu MS Excel
  • Analytické schopnosti a zmysel pre detail

Spoločnosť ponúka škálu finančných aj nefinančných benefitov, ktoré budú prezentované samotnou firmou na osobnom pohovore.

Finance a bankovníctvo a investície | Analýzy | Kontroling | Analytik | Kontrolór | Senior | Centrá zdieľaných služieb | Reportovanie | Komplexný | Výroba | Financial analyst