pripája sa...

FINANČNÝ ANALYTIK

Lokalita Nitrianský kraj
Platové ohodnotenie 1 300 - 1 500 EUR/mes.
Publikované 5 mesiacmi
Kontakt Ivanová Martina
Ref. Č. 22440

Usilujete sa o profesionálnu sebarealizáciu v oblasti finančných analýz a controllingu vo výrobnej spoločnosti?

Ponúkame Vám príležitosť stať sa členom controllingového tímu poprednej výrobnej spoločnosti, ktorý sa orientuje na výsledky a analýzy rôzneho charakteru.
Náš klient ponúka zaujímavú pracovnú príležitosť pre skúsených a talentovaných uchádzačov.

Vašou náplňou práce bude:

  • Príprava rozpočtov
  • Príprava finančných analýz
  • Finančné plánovanie, prieskum trhu z finančného hľadiska
  • Modelové situácie a analýzy finančných ukazovateľov
  • Sledovanie zmien v legislatíve, aplikácia týchto zmien
  • Návrhy na zefektívnenie a zlepšovanie procesov
  • Komunikácia a podpora pre ostatné oddelenia spoločnosti
  • Vyhodnocovanie pravidelných mesačných, kvartálnych a ročných finančných výsledkov
  • Pravidelný a ad hoc reporting

Požiadavky

Požiadavky na kandidáta:
  • Ukončené VŠ vzdelanie ekonomického zamerania
  • Plynulá znalosť anglického jazyka
  • Požadovaná je minimálne 2 ročná predchádzajúca skúsenosť v oblasti finančných analýz / controllingu
  • Dobrá znalosť MS Excel
  • Samostatnosť pri plnení zadaných úloh
  • Logické myslenie
  • Zmysel pre analytickú prácu
  • Dobré numerické zručnosti

Spoločnosť ďalej ponúka zaujímavý systém firemných výhod, možnosť odborného a profesionálneho rastu, zázemie silnej a stabilnej medzinárodnej spoločnosti.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/financie-bankovnictvo-a-uctovnictvo/

Finance a bankovníctvo a investície | Business Support Center | Kontroling | Analýzy | Finance | Kontrolór | Analytik | Kontingenčné tabuľky | Excel | SAP | Junior |