pripája sa...

ADMINISTRATÍVNA pozícia na FINANČNOM oddelení

Lokalita Holíč
Platové ohodnotenie 1 100 - 1 200 EUR
Publikované 27 dňami
Kontakt Kiripolská Petra
Ref. Č. 4-26-32944

Máš skúsenosti vo finančnej oblasti? Excel je Tvojou silnou stránkou a oblasť účtovníctva, DPH alebo daní Ťa neodradí? Čítaj ďalej a ak si sa v náplni práce našiel, nezabudni nám poslať životopis.

Náplň práce sa týka najmä:

  • Oblasť financií: finančné analýzy a rozbory najmä pre výrobný sektor, predikcie a finančné ukazovatele spoločnosti, spolupráca na tvorbe finančného trhu spoločnosti, reporting finančných stavov
  • Štatistické a účtovné výkazy
  • Príprava podkladov pre daňový audit
  • Riešenie úloh a problémov finančného a ekonomického oddelenia

Miesto výkonu práce: HOLÍČ

Požiadavky

Pošli nám životopis ak:
  • Máš ukončené vysokoškolské štúdium II. stupňa v ekonomickom alebo finančnom odbore
  • Skúsenosti minimálne 2 roky v oblasti financií, reportingu aj na part-time pozícií popri štúdiu
  • Si expertom v Exceli - kontingenčné tabuľky, VLOOKUP, makrá - veľkou výhodou
  • Ak sa dorozumieš aj v Anglickom jazyku, bude to pre teba veľké plus, ale nie podmienka

Benefity

Benefity spoločnosti:
  • Flexibilná pracovná doba
  • Ročné bonusy
  • Stravné lístky
  • Vzdelávacie programy a veľký priestor pre sebarealizáciu

Finance a bankovníctvo a investície | Účtovníctvo | Analýzy | Analytik | Účtovník | Fakturant | Kontingenčné tabuľky | Makrá | Financial analyst