pripája sa...

FINANČNÍ KONTROLÓRI POZOR!

Lokalita Bánovce nad Bebravou
Publikované 19 dňami
Kontakt Ondrejcová Marta
Ref. Č. 5-11-27621

Náš klient - medzinárodná výrobná spoločnosť - hľadá kvalifikovaného a skúseného uchádzača na pozíciu FINANČNÝ KONTROLÓR!

Vašou náplňou práce bude:

  • Metodické riadenie a plánovanie kontrolingových procesov,
  • Týždenný a mesačný reporting pre manažment spoločnosti
  • Spracovanie mesačných výkazov
  • Výpočet profitability projektov
  • Plánovanie
  • Spracovanie a prezentácia analýz, ad-hoc reportov
  • Spolupráca s ostatnými oddelaniami spoločnosti

Požiadavky

Uvítame kandidátov, ktorí spĺňajú nasledujúce požiadavky:
  • VŠ vzdelanie ekonomického smeru
  • Skúsenosti v oblasti finančného kontrolingu a účtovníctva vo výrobnej spoločnosti
  • Znalosť práce v programe SAP
  • Aktívna znalosť anglického jazyka
  • Schopnosť pracovať v tíme
  • Zodpovednosť

Benefity

  • stabilita nadnárodnej spoločnosti
  • príjemné pracovné prostredie
  • možnosť práce v úspešnom dynamickom tíme
  • možnosť spolupracovať na zaujímavých projektoch
  • vzdelávacie aktivity, firemné akcie
  • zamestnanecké výhody
  • 13. a 14. plat

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/financie-bankovnictvo-a-uctovnictvo/

Finance a bankovníctvo a investície | Kontroling | Kontrolór | Senior | SAP | Výroba | Komplexný | IFRS | Inspector controller