pripája sa...

FINANČNÉ ANALÝZY A REPORTING

Lokalita Bratislavský kraj
Platové ohodnotenie 2 000 - 2 500 EUR/mes.
Publikované 16 dňami
Kontakt Kubicskóová Petra
Ref. Č. 23738

Máte záujem využiť svoje skúsenosti z účtovníctva a posunúť sa na analytickú rolu? Momentálne máme pre Vás pozíciu, kde budete mať možnosť sa viac orientovať na analýzu finančných výkazov a využívať tak svoje znalosti z oblasti financií.

Náplň práce:

  • Analýza finančných výkazov
  • Zisťovanie príčin rozdielov
  • Forecasting a príprava podkladov pre rozpočet
  • Príprava prezentácií a reportovanie finančných výsledkov manažmentu
  • Komunikácia s internými klientami
  • Aktívne využitie jazyka

Požiadavky

Hľadáme:
  • Minimálne 4 roky skúseností na obdobnej pozícii, alebo skúsenosti ako čiastkový účtovník z medzinárodnej spoločnosti
  • Plynulý anglický jazyk je podmienkou
  • Vzdelanie v oblasti financií / účtovníctva
  • Tímový hráč
  • Pokročilá úroveň Excelu

Spoločnosť ponúka zaujímavú príležitosť, nadštandardné ohodnotenie, zamestnanecké výhody, možnosť kariérneho rastu v rámci medzinárodného prostredia. Možnosť práce v úspešnom dynamickom tíme.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/financie-bankovnictvo-a-uctovnictvo/

Finance a bankovníctvo a investície | Analýzy | Analytik | Financial analyst