pripája sa...

TEAM LEADER IN A BANKING ENVIRONMENT

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 1 800 - 2 500 EUR
Publikované 2 dňami
Kontakt Medzihradská Simona
Ref. Č. 1-11-30535

Ste skúsený/á tím líder a máte znalosti a skúsenosti zo sveta financií? Ak viete motivovať a máte výborné organizačné a komunikačné schopnosti, tak táto príležitosť je pre Vás.

Vašou náplňou bude:

  • Lídovanie tímu cca 18 ľudí
  • Nastavovanie jasných cieľov a vytvorenie stratégie na ich dosiahnutia
  • Podpora tímu pri riešení náročnejších úloh
  • Motivácia tímu

Požiadavky

Požiadavky na toho správneho tím lídra:
  • Skúsenosť s prácou v oblasti financií- minimálne 5 rokov
  • Skúsenosť s vedením ľudí- minimálne 2 roky
  • Pokročilá a plynulá znalosť anglického jazyka- C1

Spoločnosť ponúka benefity, avšak budú prezentované samotnou spoločnosťou. na osobnom stretnutí.

Finance a bankovníctvo a investície | Účtovníctvo | Kontroling | Manažment | Účtovník | Vedúci tímu | Kontrolór | Manažér | Komplexný | Proces | Financial analyst