pripája sa...

FEM špecialista / Inžinier simulácií

Lokalita Trenčín
Platové ohodnotenie 1 200 - 1 800 EUR/mes.
Publikované 17 dňami
Kontakt Marciňová Jana
Ref. Č. 5-30-28750

Bavia Ťa FEM simulácie? Chceš byť členom medzinárodného tímu a rozvíjať svoje zručnosti? Potom neváhaj a ozvi sa.

Tvojou náplňou práce bude:

  • Tvorba konečných prvkov komponentov káblových zväzkov
  • Vykonávanie mechanických záťaží, ako sú statické (lineárne a nelineárne), dynamické a zlyhanie pre poistkové krabice, káblové kanály, konektory a kontrakčné systémy a káble
  • Vývoj a implementácia simulačných metodológií
  • Údržba FEM softvéru
  • Interakcia so zákazníkmi a návrhy na zlepšenie
  • Prezentácia výsledkov

Požiadavky

  • Vysokoškoslké vzdelanie zamerané na Aplikovanú Mechaniku
  • Skúsenosti v Automobilovom priemysle na obdobnej pozícii
  • Skúsenosti aspoň s jedným z FEM nástrojov, ako sú NX Nastran, HyperWorks, Abaqus, ANSYS, LS-Dyna, ...
  • Znalosť vývoja štrukturálnych, vibračných a nárazových testov a schopnosť spájať modely konečných prvkov na základe údajov z testov
  • Skúsenosti so simuláciou tepelného, elektrotermického, termomechanického zaťaženia sú výhodou
  • Vysoký stupeň orientácie na zákazníka,
  • Dobrá ústna a písomná komunikácia v Anglickom jazyku

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=engineering

Engineering | Výroba a prevádzka | Elektrotechnika | Strojárstvo | Inžinier | Špecialista | 3D | Automobilový priemysel | Vývoj | FEM | Ansys | Slide rule boy