pripája sa...

FARMACEUT - pozícia vhodná aj pre absolventov

Lokalita Prešovský kraj
Publikované 14 dňami
Kontakt Sedláková Katarína
Ref. Č. 3-14-25049

Ak chcete rozšíriť svoje skúsenosti z farmácie v úspešnej medzinárodnej spoločnosti, ponúkame vám príležitosť na pozícii FARMACEUT.

Náplň práce:

  • Organizácia práce laborantov lekárne
  • Vedenie skladovej evidencie, kontrolovanie kvality liečiv a surovín
  • Kontrolovanie správnosti uloženia a uskladnenia liekov a zdravotníckeho materiálu.
  • Príprava a výroba liekov v súlade zo zásadami správnej výrobnej praxe, platného liekopisu a noriem
  • Poskytovanie poradnestva pacientom ohľadom správneho užívania, dávkovania, prirodzených a vedľajších účinkov liekov
  • Vydávanie liekov na lekársky predpis, voľnopredajných liekov, zdravotníckych pomôcok a doplnkového sortimentu lekárne
  • Spracovávanie lekárskych predpisov a zdravotných poukazov pomocou výpočtovej techniky
  • Koordinácia marketingových aktivít lekárne a ich zosúladenie v rámci spoločnosti
  • Príprava podkladov na aktualizáciu webovej stránky spoločnosti
  • Komunikácia a spolupráca s vedúcimi pracovníkmi ostatných lekární v rámci spoločnosti

Požiadavky

/spešný kandidát by mal spĺňať:
  • VŠ farmaceutická/farmácia
  • Výborné organizačné schopnosti
  • Odolnosť voči stresu a zvládanie sťažností
  • Komunikatívna úroveň ANGLICKÉHO alebo NEMECKÉHO JAZYKA - výhodou, nie podmienkou
  • Iniciatíva a schopnosť samostatne rozhodovať
  • Pozitívne myslenie a schopnosť pracovať v tíme

Spoločnosť ponúka nadštandardné platové ohodnotenie systém bonusov a bohatý balík benefitov, ktorý bude predstavený vybraným uchádzačom na osobnom stretnutí.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=farmacia-zdravotnicka-technika

Obchod a marketing | Farmacia | Lekárnik | Pharmacologist