pripája sa...

FAKTURANT - LOZORNO (NJ)

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 900 - 1 100 EUR/mes.
Publikované 3 dňami
Kontakt Ňaňková Gabriela
Ref. Č. 22279

Stabilná spoločnosť hľadá do svojho tímu skúseného fakturanta/fakturantku:

Náplň práce:

  • Vystavovanie a spracovanie faktúr
  • Vykonávanie spätnej kontroly faktúr a podkladov k fakturácii
  • Vypracovávanie podkladov pre fakturáciu
  • Vedenie pokladne
  • Vedenie skladového hospodárstva
  • Komunikácia s odberateľmi a dodávateľmi, riešenie prípadných nezrovnalostí
  • Evidovanie a archivácia dokladov v súlade s účtovnými, daňovými a internými predpismi

Požiadavky

Kandidát by mal mať:
  • Min. dosiahnuté stredoškolské vzdelanie
  • Ekonomické vzdelanie
  • Skúsenosti s faktúráciou, príp. s podvojným účtovníctvom
  • Samostatnosť

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/financie-bankovnictvo-a-uctovnictvo/

Finance a bankovníctvo a investície | Účtovníctvo | Fakturant | Senior | Administration