pripája sa...

FAKTURANT

Lokalita Bratislavský kraj
Platové ohodnotenie 1 200 - 1 300 EUR/mes.
Publikované 5 mesiacmi
Kontakt Veselá Lucie
Ref. Č. 22550

Hovoríte anglicky a chcete využívať jazyk pri svojej práci? Baví Vás účtovníctvo a máte v tomto obore aspoň 2 roky praxe? Radi by ste pracovali pre významnu medzinárodnú spoločnosť? Ak áno, hľadáme práve Vás!

Vašou náplňou práce bude:

  • Spracovanie došlých platieb, dodávateľských faktúr a cestovných nákladov v rámci spoločnosti
  • Správa a evidencia účtovných dokladov, zmlúv
  • Porovnávanie finančných dokladov s poistnými a zaisťovacími zmluvami
  • Analýza vzniknutých rozdielov a nezrovnalostí
  • Aktívna komunikácia s oddeleniami spoločnosti
  • Riešenie ad hoc situácií a problémov
  • Kontrola údajov a dát

Požiadavky

Požiadavky:
  • Univerzitné vzdelanie v oblasti účtovníctva/ekonomiky/financií
  • Min. 2 roky skúsenosti v účtovníctve/financiách
  • Aktívna znalosť anglického jazyka (celý pohovor v anglickom jazyku)
  • MS Excel na užívateľskej úrovni
  • Precíznosť, orientácia na detail

Spoločnosť Vám ponúka zaujímavý systém firemných výhod (garantovaný 13. plat, jazykové kurzy, prispevky na životné události, prispevky na zdravotnickú péči atď.), možnosť odborného a profesionálneho rastu, zázemie silnej a stabilnej medzinárodnej spoločnosti.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/absolventi/

Finance a bankovníctvo a investície | Analýzy | Účtovníctvo | Analytik | Účtovník |