pripája sa...

FACILITY MANAŽÉR

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 1 700 - 2 000 EUR
Publikované 14 dňami
Kontakt Čambáliková Jana
Ref. Č. 1-30-33221

Máme pre teba pracovnú príležitosť v stabilnej, prosperujúcej rakúskej spoločnosti na pozícii FACILITY MANAŽERA.

Tvojou náplňou práce bude:

  • zabezpečovať správu zverených nehnuteľností
  • manažovanie a určovanie prác technických pracovníkov
  • zabezpečenie dohľadu nad výkonom služieb
  • tvorba plánov údržby, opráv a revízií
  • riešenie požiadaviek nájomníkov
  • spracovanie podkladov pre fakturáciu a podkladov pre výpočet miezd
  • tvorba rozpočtov, reportovanie nadriadenému
  • vedenie prevádzkovej dokumentácie

Požiadavky

Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:
  • znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni
  • požadovaná prax min. 3 roky
  • technické zručnosti
  • skúsenosti v správe komerčných nehnuteľností
  • samostatnosť
  • flexibilita
  • vodičský preukaz

Benefity

Pre svojich zamestnancov majú pripravený balík benefitov:
  • služobné auto
  • vzdelávací program

Engineering | Výroba a prevádzka | Správa budov | Technik | Servis / služby | Údržba | Správa budov | Facility Manager