pripája sa...

FACILITY MANAŽÉR

Lokalita Skalica
Publikované 10 mesiacmi
Kontakt Nemlaha Ivan
Ref. Č. 1-30-29074

Láka Vás oblasť facility? Baví Vás komunikácia a koordinácia? Chcete pracovať vo firme, kde je rodinná atmosféra a zamestnanci sa pravidelne stretávajú napr. aj na grilovačkách s celou rodinou?

Spoločnosť pre ktorú hľadáme šikovného facility manažéra, pôsobí ako úspešná výrobná spoločnosť. Vo firme vládne naozaj výborná atmosféra a spoločnosti naozaj záleží na spokojnosti zamestnancov, napríklad veľmi radi svojím zamestnancom pomôžu s relokáciou, ak to majú do práce ďaleko. Vedia, že pre zamestnancov je dôležitá aj rodina, práve preto organizujú rôzne podujatia, kam pozývajú aj rodiny zamestnancov.

Vašou náplňou práce bude:

  • Plánovanie a organizovanie údržby a celková správa budov
  • Vedenie 3 interných zamestnancov
  • Koordinácia a spolupráca s externými dodávateľskými spoločnosťami
  • Vedenie projektov v oblasti výstavby/ prestavby
  • Komunikácia s úradmi
  • Návrh nástrojov a opatrení na zlepšovanie postupov a procesov

Medzi Vašu pracovnú náplň nepatrí samotná údržba vo výrobe, ale staráte sa o objekty spoločnosti.

Požiadavky

Úspešný kandidát by mal mať:
  • Skúsenosti so správou objektov
  • Schopnosť komunikovať v anglickom jazyku
  • Veľkou výhodou je technické vzdelanie, ideálne z oblasti stavebníctva
  • Výhodou sú taktiež skúsenosti s údržbou
  • Nakoľko značnú časť Vašej práce tvorí komunikácia a koordinácia zamestnancov a dodávateľov, hľadáme hlavne komunikatívnych a asertívnych kandidátov

Benefity

Medzi hlavné benefity spoločnosti patria:
  • 13ty a 14ty plat
  • týždeň dovolenky navyše
  • príspevok na DDS
  • príspevok na jazykové vzdelávanie
  • a mnohé iné

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=engineering

Engineering | Strojárstvo | Manažér | Správa budov | Facility Manager