pripája sa...

Pracuj ako FACILITY MANAGER pre úspešnú spoločnosť

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 1 500 - 2 000 EUR/mes.
Publikované 5 mesiacmi
Kontakt Pethövá Stanislava
Ref. Č. 1-40-30035

Chcete pracovať v úspešnej deveperskej spoločnosti? Viete čo všetko sa skrýva pod názvom FACILITY MANAŽMENT?

Pre nášho klienta hľadáme FACILITY MANAGÉRA.

Vašou pracovnou náplňou bude:

  • zodpovednosť za bezproblémovú prevádzku budovy
  • plánovanie a organizovanie údržby
  • príprava rozpočtu údržby, sledovanie čerpania prostriedkov a plánovanie výdavkov
  • vyhľadávanie a návrh riešení na zefektívnenie procesov a činností budovy
  • komunikácia s dodávateľmi a klientmi
  • vypracovávanie a aktualizácia Plánu prevádzkových nákladov

Požiadavky

Úspešný kandidát by mal mať:
  • SŠ alebo VŠ vzdelanie technického smeru
  • skúsenosti v oblasti správy budov
  • komunikatívna úroveň Anglického jazyka
  • chuť inovovať a zlepšovať
  • logické a technické myslenie

Benefity

Okrem iného Vám spoločnosť ponúka:
  • atraktívne pracovné prostredie
  • možnosť vzdelávania a kariérneho rastu
  • možnosť sebarealizácie

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?utm_source=email

Engineering | Strojárstvo | Manažér | Správa budov | Facility Manager